Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Takipçi ve Beğeni Hilesi
Instagram’da popüler olmak, yalnızca fazla sayıda takipçiye sahip olmakla olmuyor. Eş zamanlı olarak beğeni, yorum, izlenme gibi oranlarınızın da yüksek olması lazım.

Aksi durumda, zaten Instagram algoritmalarına göre de alt sıralarda kalmanız olağan. Bu nedenle Instagram takipçinizin artış göstermesi için yorum ve beğenileriniz de orantılı olmalıdır.

Takipçi sayınıza uygun olarak Instagram beğeni hilesi de yapabilirsiniz. Beğeni hilesi kapsamında 30 dakikada 300 beğeni, 500 beğeni, 1000 beğeni gibi takipçi sayınıza göre otomatik beğeni alabiliyorsunuz.

Burada önemli olan, gerçek takipçilerin sizlere beğeni vermesi.

Böylece, instagram takipçi ağınızdaki kişiler ve ziyaretçileriniz sizin gerçek bir algoritmaya sahip olduğunuza kuşku duymayacaktır.
Keşfet’te Nasıl Çıkabilirim ?
Instagram’ın keşfet bölümü, yeni bir profili, hesabı bulmak ve takip edebilmek için ideal. Siz de bu avantajı kullanarak daha fazla kişiye erişebilirsiniz. Bunun için size garanti verebilen instagram takipçi hilesi yapan sitelerden yararlanmanız mümkün. En az %80 oranında keşfette görünme garantisi veren, her gönderinize otomatik beğeni ya da yorum hilesi yapabilen, gerçek takipçi kazanmanızı sağlayan siteden yararlanarak en kısa sürede üst sıralara çıkabilirsiniz. Zaten çok beğeni alan ve buna oranla iyi sayıda bir yorum alan gönderi, kısa süre içerisinde algoritmalara göre istenen seviyeye çıkacaktır. Keşfet bölümünde görülerek hem izlenme/ görüntülenme oranınızı arttıracak hem de potansiyel takipçilerinizi çekeceksiniz.

2018-06-09 23:12:06

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi Hilesi, Beğeni Hilesi ve Yorum Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi, Beğeni Hilesi ve Yorum Hilesi

instagram takipçi hilesi , Beğeni Hilesi ve Yorum Hilesi Sosyal medya uygulamalarının şu an için en popülerlerinden biri olan Instagram’da ister kendi hesabınızı isterseniz de ticari hesabınızı

INSTAGRAMDA PARA KAZANMANIN YOLLARI

INSTAGRAMDA PARA KAZANMANIN YOLLARI

INSTAGRAMDA PARA KAZANMANIN YOLLARI Instagram; doğru kullanıldığı takdirde maddi kazanç sağlanabilecek bir platformdur.  Instagram'dan Para Kazanmak İçin Neler Yapılmalı? Instagram'dan

Takipçi ve Beğeni Hizmeti ile Farkınızı Gösterin

Takipçi ve Beğeni Hizmeti ile Farkınızı Gösterin

Takipçi ve Beğeni Hizmeti ile Farkınızı Gösterin Instagram hesabınızı en doğru şekilde kullanıp, destek alarak çok kısa bir zamanda popüler bir hesap haline dönüşebilirsiniz. Bunun için