Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Takipçi ve Beğeni Hilesi
Instagram’da popüler olmak, yalnızca fazla sayıda takipçiye sahip olmakla olmuyor. Eş zamanlı olarak beğeni, yorum, izlenme gibi oranlarınızın da yüksek olması lazım.

Aksi durumda, zaten Instagram algoritmalarına göre de alt sıralarda kalmanız olağan. Bu nedenle Instagram takipçinizin artış göstermesi için yorum ve beğenileriniz de orantılı olmalıdır.

Takipçi sayınıza uygun olarak Instagram beğeni hilesi de yapabilirsiniz. Beğeni hilesi kapsamında 30 dakikada 300 beğeni, 500 beğeni, 1000 beğeni gibi takipçi sayınıza göre otomatik beğeni alabiliyorsunuz.

Burada önemli olan, gerçek takipçilerin sizlere beğeni vermesi.

Böylece, instagram takipçi ağınızdaki kişiler ve ziyaretçileriniz sizin gerçek bir algoritmaya sahip olduğunuza kuşku duymayacaktır.
Keşfet’te Nasıl Çıkabilirim ?
Instagram’ın keşfet bölümü, yeni bir profili, hesabı bulmak ve takip edebilmek için ideal. Siz de bu avantajı kullanarak daha fazla kişiye erişebilirsiniz. Bunun için size garanti verebilen instagram takipçi hilesi yapan sitelerden yararlanmanız mümkün. En az %80 oranında keşfette görünme garantisi veren, her gönderinize otomatik beğeni ya da yorum hilesi yapabilen, gerçek takipçi kazanmanızı sağlayan siteden yararlanarak en kısa sürede üst sıralara çıkabilirsiniz. Zaten çok beğeni alan ve buna oranla iyi sayıda bir yorum alan gönderi, kısa süre içerisinde algoritmalara göre istenen seviyeye çıkacaktır. Keşfet bölümünde görülerek hem izlenme/ görüntülenme oranınızı arttıracak hem de potansiyel takipçilerinizi çekeceksiniz.

2018-06-09 23:12:06

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Hesap Çalındı Nasıl Geri Alabilirim

Instagram Hesap Çalındı Nasıl Geri Alabilirim

Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim? Eğer dikkat çeken bir hesabınız varsa ya da popüler bir hesaba sahipseniz zaman zaman çalınma riski ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda

Ücretsiz Instagram İzlenme/ Görüntüleme Hilesi

Ücretsiz Instagram İzlenme/ Görüntüleme Hilesi

Ücretsiz Instagram İzlenme/ Görüntüleme Hilesi Youtube’da olduğu gibi, Instagram’da da bir süredir profilinizin ziyaret oranı, beğeni, görüntülenme, video izlenme oranları gibi istatistiki

Instagram Takipçi Arttırma Sitesi

Instagram Takipçi Arttırma Sitesi

INSTAGRAM TAKİPÇİ ARTTIRMA SİTESİ Instagram'da daha çok kişiye ulaşabilmek için takipçi sayısının fazla olması şarttır. Takipçi sayısını normal yollarla arttırmak uzun vadede gerçekleşebilirken,