Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Takipçi ve Beğeni Hilesi
Instagram’da popüler olmak, yalnızca fazla sayıda takipçiye sahip olmakla olmuyor. Eş zamanlı olarak beğeni, yorum, izlenme gibi oranlarınızın da yüksek olması lazım.

Aksi durumda, zaten Instagram algoritmalarına göre de alt sıralarda kalmanız olağan. Bu nedenle Instagram takipçinizin artış göstermesi için yorum ve beğenileriniz de orantılı olmalıdır.

Takipçi sayınıza uygun olarak Instagram beğeni hilesi de yapabilirsiniz. Beğeni hilesi kapsamında 30 dakikada 300 beğeni, 500 beğeni, 1000 beğeni gibi takipçi sayınıza göre otomatik beğeni alabiliyorsunuz.

Burada önemli olan, gerçek takipçilerin sizlere beğeni vermesi.

Böylece, instagram takipçi ağınızdaki kişiler ve ziyaretçileriniz sizin gerçek bir algoritmaya sahip olduğunuza kuşku duymayacaktır.
Keşfet’te Nasıl Çıkabilirim ?
Instagram’ın keşfet bölümü, yeni bir profili, hesabı bulmak ve takip edebilmek için ideal. Siz de bu avantajı kullanarak daha fazla kişiye erişebilirsiniz. Bunun için size garanti verebilen instagram takipçi hilesi yapan sitelerden yararlanmanız mümkün. En az %80 oranında keşfette görünme garantisi veren, her gönderinize otomatik beğeni ya da yorum hilesi yapabilen, gerçek takipçi kazanmanızı sağlayan siteden yararlanarak en kısa sürede üst sıralara çıkabilirsiniz. Zaten çok beğeni alan ve buna oranla iyi sayıda bir yorum alan gönderi, kısa süre içerisinde algoritmalara göre istenen seviyeye çıkacaktır. Keşfet bölümünde görülerek hem izlenme/ görüntülenme oranınızı arttıracak hem de potansiyel takipçilerinizi çekeceksiniz.

2018-06-09 23:12:06

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Takipcilerbizden ile Fenomen Olabilirsiniz!

Takipcilerbizden ile Fenomen Olabilirsiniz!

Takipcilerbizden ile Fenomen Olabilirsiniz! Günümüzde Instagram kullanan çoğu kişinin önceliklerinden biri daha fazla tanınmak ve gönderilerini daha fazla kişiye ulaştırmak. Bu hedef, kişisel

Instagram Kullanıcılarına Müjde

Instagram Kullanıcılarına Müjde

İnstagram Kullanıcılarına Müjde Sosyal Medyada en çok tercih edilen ve kullanıcı sayısı günden güne artan uygulamalardan biri olan İnstagram, kullanıcılarının istek ve beklentilerine göre

Instagram’da Takipçi Hilesi

Instagram’da Takipçi Hilesi

Instagram’da Takipçi Hilesi Instagram profilinizi kullanarak satış, tanıtım, bilgilendirme ve benzeri eylemler yapıyorsanız ya da kişisel hesabınızın daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız