Instagram Fenomen Olmak

Instagram Fenomen Olmak

Instagram’da Fenomen Olmak
Özellikle son bir iki senedir, aktif olarak sosyal medya kullanan çoğu kişinin en önemli hedeflerinden biri popüler bir profile sahip olmak. Günümüz şartlarında,

birçok kişinin yüzbinlerce takipçili hesabı bulunduğunu düşünürsek, organik yollarla bunu sağlamak son derece uzun bir süreç.

Bu yüzden instagram takipçi kasma hilelerinden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde internet üzerinde var olan bu hilelere sahip olduğunuz zaman, takipçi sayınızı artırabiliyor, beğeni ve yorum hileleri yapabiliyorsunuz.

Bunun için öncesinde, güvenilir bir hile uygulaması/ sitesi bulmalısınız.

Site üzerinden takipçi, yorum, beğeni hilesi gibi seçenekleri bulunan yöntemlerden birini seçerek işe başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda, gerçek kişilerden oluşan takipçi grubunun sizi takip edeceğinden de emin olmalısınız. Aksi takdirde sizi takip eden kişilere olumsuz ve güven vermeyen bir imaj yaratabilirsiniz.
Orantılı Beğeni ve Yorum Sayısına Sahip Olmak
Takipçileriniz ne kadar fazla olursa olsun, Instagram algoritmalarına göre ön plana çıkabilmek için yorum ve beğeni ile de etkileşim sağlamalısınız.

Bu yüzden Instagram beğeni arttırma hilesi kapsamında bulunan 30 dakikada 300 beğeni, her yeni gönderiyi otomatik beğenme gibi ekstra özelliklerden de yararlanmanız gerekiyor.

Tabii aynı zamanda, doğru orantılı bir yorum sayınız da bulunmalı. Instagram yorum hilesi kapsamında ise, istediğiniz takipçinize yorum attırabiliyorsunuz.

Böylece hesabınız daha gerçekçi bir çizgide olmuş oluyor.

Takipçi sayınız bu yöntemler sayesinde, her gün biraz daha gelişecek ve popüler olmanız kolaylaşacaktır.

2018-06-09 23:22:41

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

INSTAGRAMDA ÇIĞ GİBİ BÜYÜYÜN

INSTAGRAMDA ÇIĞ GİBİ BÜYÜYÜN

INSTAGRAMDA ÇIĞ GİBİ BÜYÜYÜN Her Instagram kullanıcısının hayali, Instagram'da daha çok kişi tarafından takip edilmektir. Sadece kişisel hesaplar değil, kurumsal hesaplar da instagramda

Instagram Beğeni Hilesi, Instagram Beğeni Arttırma

Instagram Beğeni Hilesi, Instagram Beğeni Arttırma

İnstagram Beğeni Hilesi, İnstagram Beğeni Arttırma Sosyal Medyanın en popüler uygulamalarından biri olan İnstagram, günden güne kullanıcı sayısını arttıran ve sevilerek kullanılan bir

Instagram Takipçi Arttırma Yolları

Instagram Takipçi Arttırma Yolları

INSTAGRAM TAKİPÇİ ARTTIRMA YOLLARI Instagram; hem kurumsal hem de kişisel hesaplar tarafından kullanılan bir uygulamadır. Daha çok kişiye ulaşabilmek tüm instagram kullanıcılarının hedeflediği