Instagram Fenomen Olmak

Instagram Fenomen Olmak

Instagram’da Fenomen Olmak
Özellikle son bir iki senedir, aktif olarak sosyal medya kullanan çoğu kişinin en önemli hedeflerinden biri popüler bir profile sahip olmak. Günümüz şartlarında,

birçok kişinin yüzbinlerce takipçili hesabı bulunduğunu düşünürsek, organik yollarla bunu sağlamak son derece uzun bir süreç.

Bu yüzden instagram takipçi kasma hilelerinden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde internet üzerinde var olan bu hilelere sahip olduğunuz zaman, takipçi sayınızı artırabiliyor, beğeni ve yorum hileleri yapabiliyorsunuz.

Bunun için öncesinde, güvenilir bir hile uygulaması/ sitesi bulmalısınız.

Site üzerinden takipçi, yorum, beğeni hilesi gibi seçenekleri bulunan yöntemlerden birini seçerek işe başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda, gerçek kişilerden oluşan takipçi grubunun sizi takip edeceğinden de emin olmalısınız. Aksi takdirde sizi takip eden kişilere olumsuz ve güven vermeyen bir imaj yaratabilirsiniz.
Orantılı Beğeni ve Yorum Sayısına Sahip Olmak
Takipçileriniz ne kadar fazla olursa olsun, Instagram algoritmalarına göre ön plana çıkabilmek için yorum ve beğeni ile de etkileşim sağlamalısınız.

Bu yüzden Instagram beğeni arttırma hilesi kapsamında bulunan 30 dakikada 300 beğeni, her yeni gönderiyi otomatik beğenme gibi ekstra özelliklerden de yararlanmanız gerekiyor.

Tabii aynı zamanda, doğru orantılı bir yorum sayınız da bulunmalı. Instagram yorum hilesi kapsamında ise, istediğiniz takipçinize yorum attırabiliyorsunuz.

Böylece hesabınız daha gerçekçi bir çizgide olmuş oluyor.

Takipçi sayınız bu yöntemler sayesinde, her gün biraz daha gelişecek ve popüler olmanız kolaylaşacaktır.

2018-06-09 23:22:41

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram’da Takipçi Hilesi

Instagram’da Takipçi Hilesi

Instagram’da Takipçi Hilesi Instagram profilinizi kullanarak satış, tanıtım, bilgilendirme ve benzeri eylemler yapıyorsanız ya da kişisel hesabınızın daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi

İnstagramda Takipçi Sayısını Yükseltmek İçin Takipçi Kasma İnstagram oldukça fazla kişi tarafından kullanılan ve tercih edilen bir sosyal medya platformudur. İnstagram genç yaşlı pek

SOSYAL MEDYADA ETKİN OLMANIN PÜF NOKTALARI

SOSYAL MEDYADA ETKİN OLMANIN PÜF NOKTALARI

SOSYAL MEDYADA ETKİN OLMANIN PÜF NOKTALARI Son yıllarda teknolojinin gelişmesi beraberinde de internet kullanımını arttırmıştır. Artan internet kullanımı, insanların sosyal medyada çok fazla