Instagram Fenomen Olmak

Instagram Fenomen Olmak

Instagram’da Fenomen Olmak
Özellikle son bir iki senedir, aktif olarak sosyal medya kullanan çoğu kişinin en önemli hedeflerinden biri popüler bir profile sahip olmak. Günümüz şartlarında,

birçok kişinin yüzbinlerce takipçili hesabı bulunduğunu düşünürsek, organik yollarla bunu sağlamak son derece uzun bir süreç.

Bu yüzden instagram takipçi kasma hilelerinden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde internet üzerinde var olan bu hilelere sahip olduğunuz zaman, takipçi sayınızı artırabiliyor, beğeni ve yorum hileleri yapabiliyorsunuz.

Bunun için öncesinde, güvenilir bir hile uygulaması/ sitesi bulmalısınız.

Site üzerinden takipçi, yorum, beğeni hilesi gibi seçenekleri bulunan yöntemlerden birini seçerek işe başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda, gerçek kişilerden oluşan takipçi grubunun sizi takip edeceğinden de emin olmalısınız. Aksi takdirde sizi takip eden kişilere olumsuz ve güven vermeyen bir imaj yaratabilirsiniz.
Orantılı Beğeni ve Yorum Sayısına Sahip Olmak
Takipçileriniz ne kadar fazla olursa olsun, Instagram algoritmalarına göre ön plana çıkabilmek için yorum ve beğeni ile de etkileşim sağlamalısınız.

Bu yüzden Instagram beğeni arttırma hilesi kapsamında bulunan 30 dakikada 300 beğeni, her yeni gönderiyi otomatik beğenme gibi ekstra özelliklerden de yararlanmanız gerekiyor.

Tabii aynı zamanda, doğru orantılı bir yorum sayınız da bulunmalı. Instagram yorum hilesi kapsamında ise, istediğiniz takipçinize yorum attırabiliyorsunuz.

Böylece hesabınız daha gerçekçi bir çizgide olmuş oluyor.

Takipçi sayınız bu yöntemler sayesinde, her gün biraz daha gelişecek ve popüler olmanız kolaylaşacaktır.

2018-06-09 23:22:41

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır?

İnstagram Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır?

İnstagram Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır ? Günümüzün en popüler Sosyal Medya mecralarından biri olan İnstagram’da, İnstagram takipçi sayısı fazla olan hesaplar için başta olmak üzere,

Instagram Takipçi Arttırma Sitesi

Instagram Takipçi Arttırma Sitesi

INSTAGRAM TAKİPÇİ ARTTIRMA SİTESİ Instagram'da daha çok kişiye ulaşabilmek için takipçi sayısının fazla olması şarttır. Takipçi sayısını normal yollarla arttırmak uzun vadede gerçekleşebilirken,

Instagram Takipçi Hilesi 3

Instagram Takipçi Hilesi 3

Instagram Takipçi Hilesi ve Beğeni Hilesi TakipçilerBizden Takipçi hilesini kullanarak, elde etmeye çalıştığınız popülariteye ve etkileşim oranına kavuşabilirsiniz. Üstelik hızlı sayıda