Instagram Hesap Çalındı Nasıl Geri Alabilirim

Instagram Hesap Çalındı Nasıl Geri Alabilirim

Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim?
Eğer dikkat çeken bir hesabınız varsa ya da popüler bir hesaba sahipseniz zaman zaman çalınma riski ile karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda yapabileceğiniz bazı adımlar bulunmaktadır. Bunlara uyarak hesabınızı kısa sürede geri alabilirsiniz.

İlk olarak uygulamadaki giriş ekranını açmalısınız. Ardından giriş yapmak için yardım al, şeklinde belirtilmiş olan sekmeyi tıklamalısınız.

Burada sizden kullanıcı adı ve e- posta adresiniz istenecektir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey,

Instagram kullanıcı adınızın değiştirilmiş olması ihtimali. instagram takipçi listenizde bulunan bir arkadaşınızdan yeni kullanıcı adını ve eski posta adresinizi girerek bu adımı tamamlamalısınız.

Hesap bulunma işlemi tamamlandığında size seçenekleriniz sunulacaktır. Size uygun bir opsiyon yoksa, sonraki aşamada ‘daha fazla yardım’ kısmını kullanıp sizin olduğunuzu teyit etmeniz lazım. 1- 2 gün içinde Instagram size geri dönüş sağlayacaktır.
                       Hesabınızın Çalınmaması İçin Ne Yapmalısınız?
Instagram hesabınızın çalınma nedenleri arasında yalnızca bireysel hacker atakları değil, üye olduğunuz web sitesi ve uygulamaların da payı büyüktür.

Özellikle Instagram takipçi satın alma sitelerini kullanırken, güvenilir olanlarını seçmeye özen göstermelisiniz.

Şifrenizi istemeyen ve bilinen siteleri tercih etmelisiniz. Bununla beraber bazı uygulamalara Instagram ile giriş yapabiliyorsunuz.

Fakat bu uygulamalara bu şekilde giriş yapmak istediğinizde sizi sahte bir arayüze yönlendiriyor ve bu şekilde bilgilerinizi direkt alabiliyorlar. Hem uygulama kullanımında hem de instagram takipçi hilesi sitelerinde bu konuya dikkat etmeniz önemli.

2018-06-09 23:25:36

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Takipcilerbizden Tercih Eden Ünlüler

Takipcilerbizden Tercih Eden Ünlüler

Takipcilerbizden  Tercih Eden Ünlüler Özellikle ünlülerin en çok kullandığı Sosyal Medya platformlarından biri olan İnstagram, ünlüler için olduğu kadar tüm kullanıcılar için takipçi

INSTAGRAMDA ÇIĞ GİBİ BÜYÜYÜN

INSTAGRAMDA ÇIĞ GİBİ BÜYÜYÜN

INSTAGRAMDA ÇIĞ GİBİ BÜYÜYÜN Her Instagram kullanıcısının hayali, Instagram'da daha çok kişi tarafından takip edilmektir. Sadece kişisel hesaplar değil, kurumsal hesaplar da instagramda

Instagram Nedir Nasıl Kullanılır?

Instagram Nedir Nasıl Kullanılır?

INSTAGRAM NEDİR NASIL KULLANILIR ? Instagram; bir fotoğraf paylaşma ve düzenleme uygulamasıdır. Instagram; fotoğraflar üzerinde filtre ve efekt kullanılmasına izin verir. İlk olarak iPhone için