Instagram Hesap Çalındı Nasıl Geri Alabilirim

Instagram Hesap Çalındı Nasıl Geri Alabilirim

Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim?
Eğer dikkat çeken bir hesabınız varsa ya da popüler bir hesaba sahipseniz zaman zaman çalınma riski ile karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda yapabileceğiniz bazı adımlar bulunmaktadır. Bunlara uyarak hesabınızı kısa sürede geri alabilirsiniz.

İlk olarak uygulamadaki giriş ekranını açmalısınız. Ardından giriş yapmak için yardım al, şeklinde belirtilmiş olan sekmeyi tıklamalısınız.

Burada sizden kullanıcı adı ve e- posta adresiniz istenecektir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey,

Instagram kullanıcı adınızın değiştirilmiş olması ihtimali. instagram takipçi listenizde bulunan bir arkadaşınızdan yeni kullanıcı adını ve eski posta adresinizi girerek bu adımı tamamlamalısınız.

Hesap bulunma işlemi tamamlandığında size seçenekleriniz sunulacaktır. Size uygun bir opsiyon yoksa, sonraki aşamada ‘daha fazla yardım’ kısmını kullanıp sizin olduğunuzu teyit etmeniz lazım. 1- 2 gün içinde Instagram size geri dönüş sağlayacaktır.
                       Hesabınızın Çalınmaması İçin Ne Yapmalısınız?
Instagram hesabınızın çalınma nedenleri arasında yalnızca bireysel hacker atakları değil, üye olduğunuz web sitesi ve uygulamaların da payı büyüktür.

Özellikle Instagram takipçi satın alma sitelerini kullanırken, güvenilir olanlarını seçmeye özen göstermelisiniz.

Şifrenizi istemeyen ve bilinen siteleri tercih etmelisiniz. Bununla beraber bazı uygulamalara Instagram ile giriş yapabiliyorsunuz.

Fakat bu uygulamalara bu şekilde giriş yapmak istediğinizde sizi sahte bir arayüze yönlendiriyor ve bu şekilde bilgilerinizi direkt alabiliyorlar. Hem uygulama kullanımında hem de instagram takipçi hilesi sitelerinde bu konuya dikkat etmeniz önemli.

2018-06-09 23:25:36

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Takipçi ve Beğeni Hizmeti ile Farkınızı Gösterin

Takipçi ve Beğeni Hizmeti ile Farkınızı Gösterin

Takipçi ve Beğeni Hizmeti ile Farkınızı Gösterin Instagram hesabınızı en doğru şekilde kullanıp, destek alarak çok kısa bir zamanda popüler bir hesap haline dönüşebilirsiniz. Bunun için

2018 YILININ EN YAYGIN HASHTAGLERİ

2018 YILININ EN YAYGIN HASHTAGLERİ

2018 YILININ EN YAYGIN HASHTAGLERİ Instagram'da paylaşım yaparken hashtag kullanmak, instagram takipçi arttırma yollarından birisidir. Hashtag kullanımı; o konuda arama yapan kişilerin aradıklarını

INSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİNİN FAYDALARI NELERDİR?

INSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİNİN FAYDALARI NELERDİR?

INSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİNİN FAYDALARI NELERDİR? Instagram; en sık kullanılan sosyal medya ağlarından birisidir. Instagram; sadece fotoğraf paylaşmak amacıyla değil; satış yapmak, ürün