Sıkça Sorulan Sorular S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular S.S.S
Instagram kullanıcılarının birçoğu günümüzde, çok daha kişiye ulaşmak için Instagram takipçi programı kullanmaktadır. Ücretsiz bir şekilde sizlere takipçi kazandıran bu program, istediğiniz oranda takipçi getirerek paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı olmaktadır.
Kaç Adet Takipçi Kazanabilirim?
Takipçi kazanmanız için, yapmanız gereken tek şey istediğiniz sayıyı belirlemek. 100, 200, 1000, 2000, 5000 şeklinde paket takipçi kazanabiliyorsunuz. Deneme yapmak için ilk etapta en az sayıda olan paketi tercih edebilirsiniz.
Takipçiler Gerçek Kullanıcılardan mı Oluşuyor?
Size kazandırılan takipçilerin hepsi %100 gerçek kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca Türk kullanıcıların sizi takip edilmesi sağlanarak daha gerçekçi bir profil oluşturmanız sağlanıyor.
instagram hile Seçenekleri Nelerdir?
Instagram takipçi programı ile hem takipçi sayınızı artırabilir hem de beğeni ve yorum oranınızı yükseltebilirsiniz. Instagram beğeni hilesi ile gönderilerinizin keşfet kısmına çıkmasını sağlayabilirsiniz. Yorum hilesi ve izlenme/ görüntülenme sayısı artırma hileleri de verilen hizmetler arasındadır.
Instagram Takipçi Programı Ücretli midir?
Programa üye olduktan sizlerden herhangi bir şifre bilgisi istenmemektedir. Bilgilerinizi ilettikten sonra uygulamanın talep ettiği gönderileri paylaşarak takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Premium hizmetler için ücret ödeyerek ödeme alabilirsiniz.
Beğeni ve Yorum Hilesi Nasıl Yapılıyor?
Beğeni hilesi ve yorum hilesi kullanmak için ekstra hizmet almanız gerekmektedir. Belli dakika aralıklarla 100, 200, 300 ya da daha fazla beğeni alabiliyorsunuz. Aynı zamanda her yeni gönderi için otomatik beğeni özelliği de bulunmaktadır. Yorum hilesi kapsamında ise, istediğiniz takipçilerden yorum alabiliyorsunuz.

2018-07-16 13:59:34

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi Arttırma Hilesi

Instagram Takipçi Arttırma Hilesi

Instagramda Takipçi Artırmak İçin Faydalı Bilgiler  Günümüzde en beğenilen ve en çok kullanıcı sayısına sahip olan Sosyal Medya uygulamalarından biri olan İnstagram, kullanıcılarının

SOSYAL MEDYADA ETKİN OLMANIN PÜF NOKTALARI

SOSYAL MEDYADA ETKİN OLMANIN PÜF NOKTALARI

SOSYAL MEDYADA ETKİN OLMANIN PÜF NOKTALARI Son yıllarda teknolojinin gelişmesi beraberinde de internet kullanımını arttırmıştır. Artan internet kullanımı, insanların sosyal medyada çok fazla

Instagram Hesap Güvenliği

Instagram Hesap Güvenliği

İnstagram Hesap Güvenliği Günümüzde en çok kullanıcı sayısına sahipolan ve kullanıcı sayısı günden güne artan Sosyal Medya uygulamalarından biri İnstagram’dır. Çok fazla İnstagram