Sıkça Sorulan Sorular S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular S.S.S
Instagram kullanıcılarının birçoğu günümüzde, çok daha kişiye ulaşmak için Instagram takipçi programı kullanmaktadır. Ücretsiz bir şekilde sizlere takipçi kazandıran bu program, istediğiniz oranda takipçi getirerek paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı olmaktadır.
Kaç Adet Takipçi Kazanabilirim?
Takipçi kazanmanız için, yapmanız gereken tek şey istediğiniz sayıyı belirlemek. 100, 200, 1000, 2000, 5000 şeklinde paket takipçi kazanabiliyorsunuz. Deneme yapmak için ilk etapta en az sayıda olan paketi tercih edebilirsiniz.
Takipçiler Gerçek Kullanıcılardan mı Oluşuyor?
Size kazandırılan takipçilerin hepsi %100 gerçek kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca Türk kullanıcıların sizi takip edilmesi sağlanarak daha gerçekçi bir profil oluşturmanız sağlanıyor.
instagram hile Seçenekleri Nelerdir?
Instagram takipçi programı ile hem takipçi sayınızı artırabilir hem de beğeni ve yorum oranınızı yükseltebilirsiniz. Instagram beğeni hilesi ile gönderilerinizin keşfet kısmına çıkmasını sağlayabilirsiniz. Yorum hilesi ve izlenme/ görüntülenme sayısı artırma hileleri de verilen hizmetler arasındadır.
Instagram Takipçi Programı Ücretli midir?
Programa üye olduktan sizlerden herhangi bir şifre bilgisi istenmemektedir. Bilgilerinizi ilettikten sonra uygulamanın talep ettiği gönderileri paylaşarak takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Premium hizmetler için ücret ödeyerek ödeme alabilirsiniz.
Beğeni ve Yorum Hilesi Nasıl Yapılıyor?
Beğeni hilesi ve yorum hilesi kullanmak için ekstra hizmet almanız gerekmektedir. Belli dakika aralıklarla 100, 200, 300 ya da daha fazla beğeni alabiliyorsunuz. Aynı zamanda her yeni gönderi için otomatik beğeni özelliği de bulunmaktadır. Yorum hilesi kapsamında ise, istediğiniz takipçilerden yorum alabiliyorsunuz.

2018-07-16 13:59:34

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

  Takipçi Almakla İlgili Yorumlar

Takipçi Almakla İlgili Yorumlar

Takipçi Almakla İlgili Yorumlar Instagram hesabınızı daha fazla kişiye ulaşması, kişisel ya da ticari hesabınızın bilinirliliğinin artması için Instagram takip satın alma hilelerinden yararlanabilirsiniz.

Takipcilerbizden YEPYENİ ANASAYFASI İLE SİZLERLE

Takipcilerbizden YEPYENİ ANASAYFASI İLE SİZLERLE

Takipcilerbizden YEPYENİ ANASAYFASI İLE SİZLERLE Takipcilerbizden ; yepyeni anasayfası ile instagram kullanıcılarına özel hizmetler sunmaya devam ediyor. Instagram hesabı olup da daha çok takipçisi

İnstagram Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır?

İnstagram Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır?

İnstagram Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır ? Günümüzün en popüler Sosyal Medya mecralarından biri olan İnstagram’da, İnstagram takipçi sayısı fazla olan hesaplar için başta olmak üzere,