Ücretsiz Instagram İzlenme/ Görüntüleme Hilesi

Ücretsiz Instagram İzlenme/ Görüntüleme HilesiÜcretsiz Instagram İzlenme/ Görüntüleme Hilesi
Youtube’da olduğu gibi, Instagram’da da bir süredir profilinizin ziyaret oranı, beğeni, görüntülenme, video izlenme oranları gibi istatistiki bilgileri kişiye özel şekilde paylaşılmaktadır. Açık bir hesabınız varsa, bu oranları sizler de görebilirsiniz. Aynı durum, Instagram hikayelerinde de geçerli. Takipçi sayınızın haricinde dışarıdan gelen ve sizi ziyaret eden kişi oranını da görebiliyorsunuz bu şekilde. Instagram takipçi sayınıza göre izlenme ve görüntülenme sayılarınızı da artırabilirsiniz. Hizmet veren bu tarz siteler, ilk olarak gerekli takipçi, beğeni, yorum gibi hileleri sağlamaktadır. Buna göre, paylaştığınız gönderilerin izlenme ve görüntülenme oranlarını artırmak için en az 5000 görüntülenme ve benzeri miktarlarda garanti sayılar vermektedir.
Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?
Beğeni hilesi, diğer hileler gibi, hesabınızın daha gerçekçi ve güvenilir görünmesi için önemlidir. Sayfanızı ziyaret eden kişiler için takipçi sayınız ve gönderilerinizin beğenme sayısı oldukça mühim. Eğer daha öncesinde yorumlarınızı kapatmadıysanız Instagram yorum hilesi ile de bu özelliği desteklemelisiniz. Beğeni hilesi, sizin sayfanızın zamanla büyüdüğünü ve gerçek takipçilere sahip olduğunu gösterir. Bu nedenle ücretsiz şekilde, Instagram beğeni hilesi yaptırabilir, keşfette çıkma oranınızı da doğal olarak artırabilirsiniz. Instagram hilesi yapan sitelerin paylaşım isteklerine uyarak, çok kısa süre içerisinde istediğiniz beğeni ve takipçi sayılarına ulaşabiliyorsunuz. Üstelik sizden herhangi bir hesap bilgisi ya da ücret de talep etmiyorlar. instagram hileleri 2018 bulmak mümkün.

2018-07-16 14:50:27

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi

İnstagramda Takipçi Sayısını Yükseltmek İçin Takipçi Kasma İnstagram oldukça fazla kişi tarafından kullanılan ve tercih edilen bir sosyal medya platformudur. İnstagram genç yaşlı pek

Kaliteli İnstagram Takipçi Hilesi

Kaliteli İnstagram Takipçi Hilesi

Kaliteli İnstagram Takipçi Hilesi Sosyal Medya kullanıcıların en gözde uygulamalarından biri olan İnstagram, kullanıcı sayısını da günden güne arttıran oldukça popüler bir uygulamadır.

Instagram 1K Takipçi Hilesi

Instagram 1K Takipçi Hilesi

Instagram 1K Takipçi Hilesi En çok kullanılan mobil uygulamaların başında yer alan Instagram, hem kişisel hem de ticari amaçlı kullanılabildiği için de oldukça kullanışlıdır. Hesabınızın